Fusion FuelSaver – Funguje to? Žádám o recenze

polik3

Re: Fusion FuelSaver – Funguje to? Žádám o recenze

Mé auto mělo problém s emisemi nežádoucích látek, ale teď je mnohem lepší. doporučit

vasek1vasek

Fusion FuelSaver funguje pouze na benzin? Protože mám naftu.

autakk

vasek1vasek píše:Fusion FuelSaver funguje pouze na benzin? Protože mám naftu.

funguje, používám to sám a chválím se.

Petr12

Doporučuji!!! Nikdy jsem neviděl, že můj občan spálit to málo. vážně. je to můj třetí týden při používání a vidím významné zlepšení

Kkks41ks

Nebyl jsem tak uklidněný, jako když jsem koupil několik FuelSavers po dlouhou dobu. Vlastním malou námořní společnost a chlapci řídí poměrně dlouhé vzdálenosti, ale nyní cítím, že náklady na palivo drasticky klesají. Doporučil bych to někomu, kdo nemá rád výdaje na palivo v Česku...

Defeter

vasek1vasek píše:Fusion FuelSaver funguje pouze na benzin? Protože mám naftu.

Samozřejmě to funguje, funguje to dokonce i když máte LPG! Nevím, proč dělají ty benzínové vozy a jiné hybridní vozy. Přivádí lidi k čerpání půjček a placení Bohu ví, jak moc za auto, které spaluje víc, než když používáte jaderné palivo. Nedává to smysl :!:
Doporučuji ho koupit. Už jsem byl šťastný majitel tohoto po dobu 2 měsíců. ;)

Defeter

Co je pro nás novinkou už dlouho na Západě, podobná zařízení byla v USA k dispozici po celou věkovou věc a začala se objevovat všude po ropné krizi v 70. letech 20. století, předtím, než bylo tak levné, že by plnily své automobily až do konce, aniž by se staraly o náklady a spotřebu paliva.

Jeriso

koupil jsem dva – pro sebe a svou ženu. Spotřeba paliva skutečně poklesla a o několik desítek procent také. :shock: Máte-li jakékoli dotazy, stačí se zeptat ;)

Zpět na „Automotive“