Fusion FuelSaver – Funguje to? Žádám o recenze

Rudilo

Re: Fusion FuelSaver – Funguje to? Žádám o recenze

pokud má někdo pochybnosti, mohou si na to přečíst recenze

Autak158

Měl jsem nainstalovaný v toyota aygo (1.0 motor) a jediný způsob, jak zajistit, že cestování bude levnější, by byl jízdní kolo nebo veřejná doprava. Můj se snížil na 4,5 litru/100 km, což je hezké.

Antonín

Jeriso píše:koupil jsem dva – pro sebe a svou ženu. Spotřeba paliva skutečně poklesla a o několik desítek procent také. :shock: Máte-li jakékoli dotazy, stačí se zeptat ;)

Nejsem moc auta. Bude to pro mě těžké instalovat v autě :?:

Jeriso

Antonín píše:
Jeriso píše:koupil jsem dva – pro sebe a svou ženu. Spotřeba paliva skutečně poklesla a o několik desítek procent také. :shock: Máte-li jakékoli dotazy, stačí se zeptat ;)

Nejsem moc auta. Bude to pro mě těžké instalovat v autě :?:

Moje žena dostala balíček, protože bohužel jsem byl na služební cestě. Trvalo několik minut, než jsme ji nainstalovali do obou vozů. Takže to není těžké. :D

Lololl

Objednal jsem si to dnes, nemůžu počkat, až dorazí, abych si ho mohl nainstalovat do auta. :)

poiuuz

A co spotřeba paliva u vozů s převodem na LPG? Je tento rozdíl také velký? Vidíte to v žádném případě?

<trefa>

poiuuz píše:A co spotřeba paliva u vozů s převodem na LPG? Je tento rozdíl také velký? Vidíte to v žádném případě?

Spotřeba klesla o 35 procent, takže rozdíl je znatelný, zejména pokud jde o váš bankovní účet. Navíc nemusím chodit na čerpací stanici často.

Koncim

O 35 % nižší spotřeba paliva :?: :?: Objednal jsem to. Nemůžu se dočkat, až to dorazí. 8-)

Zpět na „Automotive“