Fusion FuelSaver – Funguje to? Žádám o recenze

Takoc123

Fusion FuelSaver – Funguje to? Žádám o recenze

Ahoj, nedávno jsem narazil na on-line článek o Fusion FuelSaver. Výrobce zaručuje, že výrobek snižuje spalování až o 20%. Má to opravdu fungovat? Používali jste to?

Hanek5

Re: Fusion FuelSaver – Funguje to? Žádám o recenze

Řeknu vám to z vlastní zkušenosti jako řidič. To opravdu funguje. Už jsem si toho všiml při prvním tankování. Doporučuji to také ;)

vladce

Pravidelně jsem ho nějakou dobu používal a vidím určité zlepšení. Snížení spotřeby paliva a navíc auto vypadá, že funguje lépe 8-)

svertak

A víte, kde koupit Fusion FuelSaver? Zjistil jsem a budu kupovat

Parmen666

svertak píše:A víte, kde koupit Fusion FuelSaver? Zjistil jsem a budu kupovat

Koupil jsem Fusion FuelSaver odtud. Toto je web výrobce.

VelkyKluk

Pan pánové, jen jeste pálili? Mám dojem, že můj golf dostal několik HP a je hmatatelnější na semaforech :mrgreen:

Janoo52

VelkyKluk píše:Pan pánové, jen jeste pálili? Mám dojem, že můj golf dostal několik HP a je hmatatelnější na semaforech :mrgreen:

Samozřejmě že ne. Podle výrobce by mělo být spalování o 20 % nižší, ale také vozidlo by mělo dostat několik HP. Používám Fusion FuelSaver po nějakou dobu a zaznamenala výrazné zlepšení. Změna se projevuje také při snižování škodlivých látek. Doporučuji to také :)

Tvojemama

Můj stroj vlastně kouří méně;) Mám LPG a současně je méně spalování

uzivatel45

Moje auto funguje skvěle od doby, kdy jsem začal používat Fusion FuelSaver. Pálení se snížilo o 20%.

prezdivkanani

uzivatel45 píše:Moje auto funguje skvěle od doby, kdy jsem začal používat Fusion FuelSaver. Pálení se snížilo o 20%.

Mám dojem, že moje peněženka je při každé návštěvě čerpací stanice silnější. Nepamatuji se, když jsem strávil tak málo na plyn, protože můj Passat hoří méně.

Zpět na „Automotive“