ling intelligence jazyková platforma

martina

Re: ling intelligence jazyková platforma

Zapomněla jsem dodat, platforma je úžasná, budu kupovat rozšířený balíček :)

mejkynka

Učila jsem se s touto platformou ling intelligence německy po dobu 1,5 měsíce, pak jsem se přestěhovala do Německa a dokázala jsem mluvit s kýmkoli, měla bych dodat, že jsem s tímto jazykem nikdy předtím nebyla v kontaktu

tomas.tomas

Je to pravda, používání ling intelligence skutečně zlepšuje vaše učení. Zkoušel jsem různé typy kurzů, četl jsem knihy, sledoval filmy v angličtině, nic nefungovalo. Pak jsem koupil tuhle platformu a o 2 měsíce později zvládám komunikovat v angličtině a sledovat filmy bez titulků :)

Lukáš31

Vždycky jsem měl problém s jazyky, nic v mé hlavě nezůstane dost dlouho a mám obrovský problém se mluvením. V práci chtějí, abych znal alespoň jeden cizí jazyk. Myslíte, že mi ling Intelligence může pomoci?

Barbora

micky.m píše:Zde je odkaz: http://bit.ly/2oH7fTb tady jsem si to objednal já. Můžete si zvolit platbu hotovostí při předání nebo normální převod. Vybral jsem dobírku a pak vám pošlou přístupový kód. Při převodu dostanete okamžitě e-mail s kódem

Taky jsem si to objednal, díky moc za odkaz :) Zaplatil jsem online, takže jsem dostal svůj přístupový kód na e-mail hned, úžasná komunikace a velmi profesionální jednání z jejich strany, můžu říct, že je to dobrá společnost. Platforma sama o sobě vizuálně vypadá úžasně, učí vás velmi přátelským způsobem, zatím jsem nenašel nic, na co bych si stěžoval

baby_boo24

Měla jsem smíšené pocity. Slyšíte hodně o těchto metodách zázraků. Ale můj snoubenec začal mluvit plynule německy. Zeptal jsem se ho, jak a kdy se to naučil. Řekl mi, že používá Ling Intelligence. :D Zkusil jsem to také. Nyní můžeme jet na dovolenou kdekoliv chceme. :P

Zpět na „Mimo téma“