ling intelligence jazyková platforma

dádule

ling intelligence jazyková platforma

Ahoj všichni, rád bych věděl, jestli někdo z vás někdy vyzkoušel ling intelligence? Jaké byly vaše zkušenosti s touto metodou? Je to dobrá investice? Potřebuji rychlý kurz, protože se chystám brzy odjet do zahraničí a právě teď je moje angličtina katastrofální ... Mohl by to prosím někdo, kdo to zkusil okomentovat?

modrykonik

Re: ling intelligence jazyková platforma

Naučil jsem se německy s ling intelligence, ale ta platforma je prostě úžasná. Jejich učební plán je dokonale navržen a ať už jste pokročilí, nebo začátečníci, zlepší vaše vyslovování a naučí vás spoustu slov. Dávám 10/10

katerinavackova

Pokud zeptáte mě, ling itelligence je velmi zábavný způsob, jak se naučit jazyk. Používal jsem ho, abych se naučil anglicky, a přestože mojemu mozku moc nejde na absorbovat nová data :D zvládl jsem základy během chvíle a teď přecházím na pokročilou úroveň. Nelituju, že jsem za to dal peníze.

tanker 11

Učil jsem se jazyk na střední škole, na základní a i vysoké škole, po tom všem byla moje angličtina relativně dobrá, dostala jsem nabídku práce v Německu a musela jsem se rychle aspoň trochu naučit jazyk. Jeden měsíc s touto platformou a moje němčina je na úrovni angličtiny po všech těch letech, kdy sem se ji učil ve škole. Když mluvíme o škole, metody vyučování, které používají ve školách, jsou prostě patetické a nemluvím jen o jazycích...

Luciie90

Opravdu dobrý přístup k učení, ne jako knihy a tak, přinejmenším vás nebudou nudit do bodu, kdy usínáte po 15 minutách, protože nemůžete udržet pozornost ... Doporučuji každému

Kocourice

Koupila jsem si to pro sebe, ale teď používají všichni, můj manžel do toho zažral, a když se moje děti vrátí školy, taky si k tomu sednou, protože mě viděly, jak jsem to používala a také je to zaujalo a já mám radost, že se učí jazyk :)

Radek33

Přišlo to dnes, strávil jsem s tím jen hodinu zatím, ale první dojem je velmi pozitivní. Velice pěkně uspořádané, vše je jasné a intuitivní, velmi dobře vysvětlené, pěkné metody učení slov, je poznat, že to bylo vyrobeno někým, kdo se v těchto věcech vyzná :)

Barbora

Kde to mohu koupit a jak to funguje, pošlou mi něco třeba v e-mailu nebo tak?

micky.m

Zde je odkaz: http://bit.ly/2oH7fTb tady jsem si to objednal já. Můžete si zvolit platbu hotovostí při předání nebo normální převod. Vybral jsem dobírku a pak vám pošlou přístupový kód. Při převodu dostanete okamžitě e-mail s kódem

martina

Moje děti mi řekly, že by bylo hezké, kdyby se v jejich škole vyučovalo tímto způsobem, protože také používají tuto platformu, je jim 10 a 12 let. Mají pravdu, metody, které jsou dnes vynalézány, jsou založeny na různých druzích testů, vědci skutečně vědí, jak zařídit, aby vaše mozky absorbovaly znalosti rychleji, zatímco školy se jen drží svých starých zastaralých způsobů výuky.

Zpět na „Mimo téma“