Magnufuel – Funguje to, chlapi?

Alex_J

Magnufuel – Funguje to, chlapi?

Dobrý den, mám otázku pro muže, nedávno jsem na internetu objevil produkt zvaný Magnufuel, o kterém se říká, že snižuje spotřebu paliva. Jsem žena, vůbec se nevyznám v autech a takových věcech. V mé toyotě jezdím hodně, ale kdykoliv se něco rozbije, prostě auto odvezu k mechanikovi, a proto se ptám, stojí to za ty peníze? Jezdím denně dlouhou na vzdálenost, takže by mi to ušetřilo spoustu peněz. Díky chlapi

matyáš

Re: Magnufuel – Funguje to, chlapi?

Alex_J píše:Dobrý den, mám otázku pro muže, nedávno jsem na internetu objevil produkt zvaný Magnufuel, o kterém se říká, že snižuje spotřebu paliva. Jsem žena, vůbec se nevyznám v autech a takových věcech. V mé toyotě jezdím hodně, ale kdykoliv se něco rozbije, prostě auto odvezu k mechanikovi, a proto se ptám, stojí to za ty peníze? Jezdím denně dlouhou na vzdálenost, takže by mi to ušetřilo spoustu peněz. Díky chlapi

Ahoj :) nejsem mechanik, takže nemůžu opravdu mluvit jako profík, a tak prostě mluvím ze zkušeností a výsledků. Dřív moje bmw e36 bralo kolem 12l v městské dopravě, teď je to kolem 9-10l, pro mě je to docela velká úspora, takže opravdu doporučuji, zvlášť když jste říkali, že hodně jezdíte 8-) 8-)

Jumper

funguje to pro všechny typy aut?

dádule

no, ne s elektrickými, ale dokud má vnitřní spalování, jako diesel, benzín nebo lpg, tak ano

Doctus

Opravdu pěkný, řidím hodně, takže by mi to mohlo ušetřit nějaké peníze, kde ho mohu koupit a kolik stojí?

tombas

Zajímavým produkt, chci si sehnat konverzi na LPG, abych šetřil peníze, ale nejdřív musím našetřit tolik, abych si to nechal nainstalovat, myslím, že do té doby budu prostě používat magnufuel, to mi ušetří peníze, které potom dám za konverzi a ušetřím ještě víc. Děkuju tomu, kdo to vymyslel

Zpět na „Automotive“