Re: Somatodrol názory

Magnas

Po dokončení somatodrol mi stále vydržovala výsledky po velmi dlouhou dobu. Nezapomeňte posilovat a vynechejte alkohol, ale to je něco, co by měl každý s nějakými sportovními zkušenostmi vědět :)

Beveron

Jsem ve svém cyklu s Somatodrol a jsem velmi potěšen. Používám ho týden a nabraů jsem 3 kg svalů, takže to funguje skvěle

Barbora

Ahoj všichni! Vidím, že tady jsou pouze kluci, kteří se k tomu vyjadřují, ale ráda bych se zeptala, jestli mohou ženy také používat tyhle doplňky? A nebudu vypadat jako chlap :P :P

martina

Nemějte strach, nezmění vás na chlapa :lol: Ženské svaly nefungují stejně jako mužské, takže to bude mít na vás jiný dopad. Vaše svaly budou růst rychleji a efektivněji, ale nebudou příliš velké, aby vypadaly na ženě dobře. :)

ilian45

Nejlepší doplněk, jaký jsem kdy používal! Za měsíc jsem získal 14 kg! Cítím se super pozitivně a nikdy nemám dost posilování. Pokud hledáte odkaz na stránku výrobce, je zde: webové stránky výrobce

BotyLover

ilian45 píše:Nejlepší doplněk, jaký jsem kdy používal! Za měsíc jsem získal 14 kg! Cítím se super pozitivně a nikdy nemám dost posilování. Pokud hledáte odkaz na stránku výrobce, je zde: webové stránky výrobce

za jak dlouho přišla vaše objednávka?

ilian45

BotyLover píše:
ilian45 píše:Nejlepší doplněk, jaký jsem kdy používal! Za měsíc jsem získal 14 kg! Cítím se super pozitivně a nikdy nemám dost posilování. Pokud hledáte odkaz na stránku výrobce, je zde: webové stránky výrobce

za jak dlouho přišla vaše objednávka?

Pokud si pamatuju dobře, nebylo to dlouho, za 2-3dny jsem měla balíček doma.

Irko_Bodybuilder

Začal jsem chodit do tělocvičny, první dva měsíce mi přinesly skutečně působivé výsledky a pak se to zklidnilo, v příštích 2 měsících sem se nebyl schopný pohnout dál. Síla byla stále stejná a stejně tak i váha. Pak jsem si koupil Somatodrol a následující měsíce přinesly obrovský nárůst svalové hmoty a síly.

22friestOO

Irko_Bodybuilder píše:Začal jsem chodit do tělocvičny, první dva měsíce mi přinesly skutečně působivé výsledky a pak se to zklidnilo, v příštích 2 měsících sem se nebyl schopný pohnout dál. Síla byla stále stejná a stejně tak i váha. Pak jsem si koupil Somatodrol a následující měsíce přinesly obrovský nárůst svalové hmoty a síly.

Mám stejný problém, chodím do posilovny už nějakou dobu a zpočátku jsem získala pěkné výsledky, ale teď už se to nijak neprojevuje ... Myslím, že tento somatodrol zkusím, protože mám přítele, který mi ho doporučil.

Zpět na „Kulturistika a cvičení“