Re: Somatodrol názory

Lukáš31

Somatodrol názory

Ahoj všichni.
Posiloval jsem v tělocvičně už šest měsíců a hodila by se mi nějaká podpora. Nedávno jsem narazil na Somatodrol. Používal ho někdo? Nějaké tipy nebo názory?

pupik12

Nepoužíval jsem ho sám, ale můj kamarád, který pořád zvedá činky, bere tyhle pilulky a říká, že je to skvělý doplněk :D . Po 2 balíčcích nabral 10kg svalů a když se na něj podívám, vypadá, jako by něco bral. Myslel jsem, že to jsou steroidy nebo něco takového, protože tak rychle nabíral svaly, ale řekl mi, že je to Somatodrol a polovina chlapů v jeho tělocvičně to také používa :P

patrik

Objednal jsem jeden balíček počátkem listopadu na test a teď vím, že si objednám další. :D Opravdu jsem zaznamenal mnohem lepší regeneraci těla s Somatodrol. Co je nejdůležitější, je to, že skutečně mění vaši postavu. Fotografuji se a vidím obrovský rozdíl. Bez těch pilulek by mi trvalo několik měsíců, než bych mohl dosáhnout takových výsledků, zatímco takto jsem získal skvělé výsledky za pouhé 3 týdny ;)

kryglik

Sladké výsledky, opravdu doporučuji, používal jsem to před nějakým časem a nabíral jsem svaly před vlastníma očima, doporučuji každému, kdo by chtěl mít v krátké době hezké tělo, např. na léto ;)

thunder

Jo je léto, ale není to tak, že byste nemuseli posilovat v zimě. Nepoužíval jsem Somatodrol, ale viděl jsem chlápka, který díky němu šíleně nabíral svaly, takže si myslím, že stojí za pozornost

Predator

A jak jste na tom byli, když jste s tím přestali? Ztratila se hmota rychle nebo byly výsledky trvalejší?

Anonymní

Zkoušel jsem to, opravdu zlepšuje tréninky a dává viditelné výsledky. Mohl bych to opravdu doporučit jak pro začátečníky, tak i pro profesionály :lol: chlapi mějte se, postarejte se o svou postavu!

karelll

Somatodrol je velmi výkonný produkt. Měl jsem to potěšení, že jsem ho používal před nějakou dobou a nemohu o něm říci ani jedno špatné slovo. Nevšiml jsem si nejmenších vedlejších účinků a růst svalů byl opravdu dobrý. Pokud hledáte něco, co funguje, je to produkt, který potřebujete.

karelll

Cvičíte také? Nemám opravdu moc času na cvičení a chtěl bych spálit nějaký tuk.

X - man

Dokončil jsem cyklus Somatodrol a musím přiznat, že jsem byl skeptický, ale výsledky, které jsem získal, byly opravdu dobré. Doporučil bych to každému, kdo chce udělat něco dobrého se svým tělem. Jen pamatujte, že na sobě musíte pracovat, když ho použijete, protože Somatodrol nvyrobí kulturistu z tlusťocha, který sedí u svého počítače celý den ;) mějte se!

Zpět na „Kulturistika a cvičení“